Miód Rzepakowy - Słoik 0,9l (1,2kg)

Miód Hurt
Karton 12 szt., Cena 23.8 zł za słoik
285,60
Miód rzepakowy – jest miodem łatwo rozpoznawalnym ze względu na swój łagodny czasem wręcz mdły smak oraz białokremowy kolor. Posiada dużą zawartość glukozy i stosunkowo małą ilość wody dzięki czemu bardzo szybko krystalizuje, nawet w kilka dni po miodobraniu. Jest jednym z pierwszych, które pszczoły przynoszą po zimie do pasieki – rzepak nektaruje zwykle w maju. Jest to odmiana bardzo popularna w naszym kraju.

Skład i właściwości miodu rzepakowego:
Charakteryzuje się szczególnie niską zawartością związków mineralnych, lecz o znacznej przyswajalności przez organizm. Należy do nich między innymi żelazo, będące składnikiem hemoglobiny i transporterem tlenu w organizmie. Przyswajalność tego pierwiastka z miodu wynosi około 63%. Miód rzepakowy należy ponadto do miodów bogatych w bor, tj. pierwiastek niezbędny do budowy tkanki kostnej oraz właściwego funkcjonowania śledziony i tarczycy

· Stosowany głównie przy schorzeniach płucnych i sercowych (glukoza to doskonała odżywka dla mięśni a w tym szczególnie sercowego)
· Przy zaparciach, przy schorzeniach wątroby (zwiększa jej możliwości detoksykacyjne), nerek i przewodu moczowego.
· Odpowiada także za właściwe współdziałanie innych pierwiastków w organizmie.
· Stanowi cenną odżywkę regeneracyjną w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego.
· Stosowany bezpośrednio na chorą tkankę oczyszcza ją z elementów martwiczych i ropnej wydzieliny, co w efekcie przyspiesza gojenie i bliznowacenie ran.
· Ponadto,szybkie przyłożenie miodu na oparzoną skórę zabezpiecza ją przed tworzeniem się pęcherzy i rozwojem zakażenia.

Kraj: Rumunia

Zbiór: 2021

Click to order
Twoje zamówienie:
Total: 

Uwaga! Minimalna partia zamówienia:
  • 1 beczka lub 3 wiadra lub 3 kartony miodu
Wypełnij formularz, aby złożyć zamówienie
Telefon
Dostawa
Forma płatności
Faktura VAT
Klikając przycisk wyrażasz zgodę na politykę prywatności.