Miody Naturalne

Miód naturalny, hurtowy lub detaliczny

Naturalny miód według grupy to świetna okazja do zakupu takiego produktu, zarówno na własne potrzeby, jak i na przygotowanie pysznego napoju. Możesz zamówić miód z naszego sklepu internetowego Miod Hurt.

Rodzaje i cechy miodu naturalnego

Miód naturalny według rodzaju- jest najlepszy dla wszystkich dorosłych i dzieci,

którzy chcą być zdrowi i wspierać pracę organizmu.

Produkt ten jest wykonany z natury, ma właściwości lecznicze i zawiera następujące użyteczne substancje:

  1. Amino-kwasy i przeciwutleniacze;
  2. Witaminy z grupy B;
  3. Minerały (fosfor, cynk, żelazo i wapń);
  4. Enzymy naturalne.

Jeśli używasz miodu codziennie, można poprawić swoje zdrowie i układ odpornościowy, co idzie za tym,że mniej chorujesz.

Istnieje kilka typów produktów:

  • Miód Lipowy - charakteryzuje się doskonałym aromatem kwiatowym i pikantnym smakiem, doskonale smakuje z herbatą oraz rozgrzewa nasz organizm.
  • Wielokwiatowy - wyróżnia się słodkim, delikatnym smakiem, , bardzo przyjemny dla dzieci;
  • Rzepakowy - doskonale wspiera pracę układu krwionośnego i serca, charakteryzować się delikatnym i miękkim smakiem;
  • Gryczany - ma trochę ,,smażony'', a nawet pyszny smak, o ciemnobrązowym kolorze, bardzo popularny wśród kupujących z niedoborem żelaza;
  • Słonecznikowy- charakteryzuje się jasnym złotym kolorem z barwą pomarańczową, jego aromat jest przyjemny i lekki, w smaku jest lekko cierpki;
  • Akacjowy - ma jasny kolor, nawet czasami przezroczysty, posiadana on ,,ciężką ‘' konsystencję , bardzo powoli się krystalizuje, zawartość cukru jest minimalna.

Miodem najwyższej jakości jest malinowy. Ma jasnoczerwony kolor i wyjątkowy smak. Przechowywana przez długi czas, jego konsystencja staje się śmietaną.

Zalety Zamówienia

W naszym sklepie można zamówić naturalny miód płynny z Przeróżnych Pasiek przede wszystkim z Ukrainy oraz Rumunii i innych krajów Unii Europejskiej. Oferujemy tylko świeży i wysokiej jakości produkt, który spełni państwa wszystkie wymagania .

Jesteśmy niezawodni w zapakowaniu miód, aby zagwarantować jego bezproblemowy transport do klientów. Mamy przyjemne ceny dla całej gammy i przyjemnej obsługi. Dlatego na pewno spodoba Ci się współpraca z nami.