Miód Akacjowy

Dobroczynny miód akacjowy prosto od producenta

Właściwości naturalnego miodu znane są już od dawna. Istnieje wiele odmian tego niewątpliwie ważnego i przydatnego produktu. Na szczególną uwagę zasługuje miód akacjowy. Ten produkt ma długi termin przydatności i wyjątkowe właściwości. W naszym sklepie znajdziesz różne gramatury, w różnych opakowaniach.

Cechy miodu akacjowego

Już na pierwszy rzut oka jesteśmy w stanie rozpoznać miód akacjowy - po jego kolorze. Jest jaśniejszy, prawie przezroczysty o jasnym, słonecznym odcieniu. Pod względem konsystencji nowo zebrany miód akacjowy niewiele różni się od tego, który stoi od roku. Dzieje się tak ze względu na specyficzny skład: jest więcej fruktozy niż sacharozy. Fruktoza jest najsłodszą substancją, ale 100 g miodu akacjowego zawiera tylko 317 kcal.

Powolna krystalizacja umożliwia łatwe i wygodne korzystanie z tego miodu w wielu kulinarnych arcydziełach, bez jego podgrzewania, dzięki temu nie traci swoich wszystkich użytecznych właściwości. Warto też wiedzieć, że zbyt duża ilość miodu może być szkodliwa dla organizmu. Dorosły może czerpać wystarczające korzyści z 2 dużych łyżek, a dziecku wystarczą tylko 2 łyżeczki.

Najcenniejsze właściwości miodu akacjowego to:

  • jego działanie uspokajające, produkt pomaga radzić sobie ze stresem, normalizuje sen;
  • przyspieszenie metabolizmu, poprawa ogólnego stanu organizmu;
  • normalizacja hemoglobiny i ciśnienia krwi, potwierdzona przez lekarzy;
  • właściwości antybakteryjne i regenerujące wzmacniają również odporność.

Miód służy do leczenia i zapobiegania przeziębieniom, w tym do inhalacji. Kosmetyczne właściwości miodu akacjowego również są nieograniczone.

Jak złożyć zamówienie?

Pierwszą rzeczą, na którą zwraca uwagę kupujący to cena. Cena za litr w naszym sklepie mile Cię zaskoczy, biorąc pod uwagę niezaprzeczalną jakość produktu. Możesz kupować produkty hurtowo lub detalicznie. Jednak dobra cena miodu akacjowego to nie jedyna zaleta. Produkt poddawany dokładnej kontroli, dzięki czemu masz pewność, że kupujesz najwyższej jakości miód, a my współpracujemy tylko z producentami, którzy od lat udowadniają swój profesjonalizm i oddanie pszczelarstwu.

Rozumiemy, jak ważna jest wygodna dostawa oraz warunki przechowywania produktu. Tutaj zapewniamy, że produkty są bezpieczne i dostawa ich zajmuje nam ok. 48H. Oferujemy szeroki wybór miodów - nasi konsultanci pomogą Ci wybrać odpowiedni gramaturę i dostarczymy pożądaną ilość. Gwarantowane korzyści oraz wysoki poziom obsługi to zasady naszej działalności.