Miód Wielokwiatowy

Strona

Wysokiej jakości miód wielokwiatowy dla Twojego lepszego zdrowia i samopoczucia!

Nie bez powodu miód wielokwiatowy jest najbardziej lubiany na całym świecie - to zbiór najcenniejszych pierwiastków i witamin daje nie tylko przyjemny smak, ale także zdrowotne korzyści dla organizmu. W naszym sklepie ten miód można kupić detalicznie lub w hurtowej ilości z dostawą.

Wzmocnienie ciała i efekt terapeutyczny

Miód wielokwiatowy ma specyficzną żółtą barwę, która odróżnia go od innych rodzajów. Skoncentrowane witaminy w miodzie to naturalny zastrzyk energii, który jest potrzebny szczególnie osobom starszym i sportowcom. Taki „doping” jest po prostu niezbędny osobom, które odczuwają zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne, zwłaszcza poza sezonem słonecznym.

O właściwościach miodu wielokwiatowego decyduje skład produktu. Zawiera potas i magnez - pierwiastki przeznaczone dla osób:

  • po zawale serca w celu wzmocnienia pracy układu krwionośnego i normalizacji ciśnienia krwi;
  • dla działania profilaktycznego i terapeutycznego osób z chorobami układu krążenia;
  • jako terapia wspomagająca w chorobach przewodu pokarmowego;
  • znormalizowaniu układu nerwowego;
  • do leczenia infekcji nie tylko gardła, ale także błony śluzowej.

Jedna łyżka tego miodu działa jak naturalny środek uspokajający, pomaga się zrelaksować i poprawić sen. Produkt można spożywać zarówno samodzielnie, jak i razem z innymi produktami Należy tylko pamiętać, że podgrzewanie miodu do temperatury wyższej niż 45°C nie jest zalecane.

Kosmetolodzy opracowali wiele receptur polegających na zastosowaniu miodu w maseczkach do twarzy i włosów, płukaniach i kremach nawilżających.

Przystępna cena za tak bogaty miód wielokwiatowy

Naturalny i zdrowy miód to odpowiedni produkt o każdej porze roku z niemal nieograniczonym okresem przechowywania. Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich konsumentów, nasz sklep sprzedaje miód z polskich i innych pasiek w różnych wariantach opakowań: od beczek i wiaderek po słoiki o różnych pojemnościach. Jest to wygodne przy planowaniu wdrożenia nowego produktu dla małych firm lub hurtowni.

Nasi konsultanci są gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące jakości produktu, a także zorganizować jego dostawę na życzenie klienta. Gwarantujemy, że produkt będzie wysokiej jakości i o odpowiedniej konsystencji. Miód wielokwiatowy korzystnie wpływa na zdrowie człowieka i jest doskonałym produktem do sprzedaży detalicznej i hurtowej.